Cena

 
Ceny ovplyvňuje priamo aj zákazník typom tepelného spracovania a veľkosťou zákazky, pričom s rastúcim objemom cena klesá. Ceny sú kalkulované podľa štandardných cenníkov a po vyplnení dopytového formulára vám cenu na požiadanie zašleme. V prípade že si chcete cenu vypočítať sami, zašleme vám štandardný cenník.
 

Dopytový formulár
je totožný s objednávkou a môžete si ho stiahnuť nižšie na tejto stránke. K dispozícii sú 2 varianty formuláru - word a pdf - použite ten, ktorý vám viac vyhovuje.
- do wordového sa dá vpisovať priamo počítačom a následne nám ho môžete zaslať ako prílohu e-mailom na adresu ikoa@ikoa.sk.
- pre vypĺňanie rukou, či strojom je vhodnejší pdf. Treba ho stiahnuť, vytlačiť, vyplniť a faxovať na číslo 036-742 0 742.
 
Kvôli lepšej manipulácii, efektivite a rýchlosti preferujeme e-maily

 

word Dopyt-Objednávka.doc (91 kB)
pdf Dopyt-Objednávka.pdf (134 kB)

 
Návod na stiahnutie formulárov:
 
Ak sa vám po bežnom kliknutí na názov dokumentu neobjaví výzva na jeho uloženie na váš počítač, kliknite naň znovu, ale "pravou myšou" a z kontextového menu vyberte príkaz "Uložiť ako ...". Potom si ho uložte napr. do "Moje dokumenty", tam ho neskôr nájdete, otvoríte, vyplníte, zatvoríte a skopírujete, alebo inak priložíte do e-mailu, ktorý nám pošlete.

© 2012 IKOA - Indukčné kalenie a tepelné opracovanie v ochrannej atmosfére | powered by Drupal | Created by Nettron